Tak mládenci, dúfam, že ste si to tu všetko zodpovedne preklikali a teraz mi napíšte svoje názory, či v tomto dielku pokračovať alebo nie. Venoval som tomu zatiaľ 12 hodín života a celkom ma to baví. Len potrebujem vedieť, či to má zmysel. Ak nie, fakt sa nenaštvem a pustím sa do niečoho iného. Vopred dík za názory.
Diskusné fórum
Verím, že toto bude jadro a zmysel týchto stránok. Píšte, píšte !
Čo Vás napadne, čo chystáte, čo ste zažili, čo plánujete, skrátka všetko o čom by ste sa chceli podeliť s ostatnými.
A hlavne, keď potrebuješ s čímkoľvek poradiť, hoď sem problém a niekto ti už pomôže aspoň názorom, odkazom, príkladom.
Diskusná téma: Garden Party 2009 ?
Dátum 01.02.2009
Vložil Robo
Titulok Garden Party 2009
Tak ako mládenci, urobíme tento rok repete minuloročnej grilovačky ? Akcia to bola vydarená ! Teraz treba prebrať kto sa tento rok obetuje a dojednáme ďalšie podrobnosti.
———
———
Pridať nový príspevok